آموزش عکاسی رایگان + دانلود فیلم آموزشی از مقدماتی تا حرفه ای ۱۳۹۹

عکاسی زمینه سفید: در این نوع عکاسی تبلیغاتی، محصول تبلیغات شده به صورت تکی و بدون هیچ دیزاینی در کادر قرار میگیرد و میتوان گفت در این نوع عکاسی مبحث نور بسیار تأثیر گذار میباشد. عکاسانی که به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت می کنند، نیاز به دانش و تخصص توامان در کار خود دارند که با تحصیل در رشته عکاسی می توانند آنها را کسب کنند. البته اگر دوربینی که خریداری میکنید قابلیت ضد آب ندارد، میتوانید از کاور باران برای دوربین خود استفاده کنید. استفاده از دوربین مناسب: پس از رشد صعودی قدرت شرکتهایی مانند اپل و سامسونگ در ساخت گوشیهایی با توانایی تصویربرداری حرفه ای، بسیاری از عکاسان مجاب شدهاند که عکسهای هنری و حرفه ای خود را (با رعایت اصول کامل تصویربرداری) با این دوربینها بگیرند. به این ترتیب شما می­توانید تصاویر را براساس تاریخ ثبتشان در سیستم خود جستجو کنید. نظرات خود را در مورد مقایسه کیفیت دوربین بهترین گوشی ها در بخش نظرات با سایت ما در میان بگذارید. عکاسی که خود را وقف این شکل از هنر عکاسی کرده است باید همواره منتظر آشکار شدن زیبایی دریا باشد.

برای پخش شدن فیلم، روی عکس بالا کلیک کنید و منتظر بمانید. برای مشاهده فیلم آموزش عکاسی مقدماتی تا حرفهای، روی عکس زیر کلیک کنید و منتظر بمانید. به این ترتیب شما می­توانید روی یادگیری و اینکه چگونه عکس بگیرید تمرکز کنید و بقیۀ کارها و بخش عمده تنظیمات را به دوربین بسپارید. فرمت RAW به شما اجازه می­دهد تصویر را طبق همان چیزی که در هنگام عکاسی، با چشمانتان دیدید، خودتان پردازش کنید و کار را به پردازش از پیش تعیین شدۀ دوربین نسپارید. عکسهای خیابانی خوب در لحظهها یا تعاملات به ظاهر معمولی معنا و هدف پیدا میکنند و بینندگان را به فکر چیزی میاندازند که در غیر این صورت از کنار آن عبور میکردند. نامگذاری فایل­ ها به دو صورت در دوربین عکاسی انجام می­­شود. تنظیم کیفیت عکس و انتخاب فرمت تصویرها از بین JPEG و RAW مرحله بعدی در تنظیمات دوربین عکاسی است. البته باید توجه داشته باشید که فوکوس بیش از حد باعث کاهش کیفیت تصویر می­شود. JPEG که علامت اختصاری عبارت Joint Photographic Experts Group است و جِی پی ئی جی یا جِی پِگ خوانده میشود؛ یک استاندارد فشردهسازی است که باعث میشود حجم تصاویر، به ازای از دست دادن مقداری از جزئیات خود، کاهش یابد.

البته باید توجه داشته باشید که چون فایل­های RAW پردازش نشده هستند به همین دلیل حجم بالاتری نسبت به فرمت JPEG داشته و فضای بیشتری در کارت حافظۀ دوربین شما اشغال میکنند. اگر میخواهید درباره این تصویر و عکسهای بیشتر عکاسی شده توسط عکاسان در آفریقای جنوبی در طول سقوط آپارتاید اطلاعات بیشتری کسب کنید، به «The Bang Bang Club» مراجعه کنید. یکی از اساسیترین و کلاسیکترین نکات مربوط به عکاسی، درک قانون یک سوم عکاسی بوده که به شما کمک میکند تا به عکس عمق و جذابیت بیشتری بدهید. حتی اگر شما یکی از سه نوع دوربینی که در قسمت پایین با آنها آشنا خواهید شد را به عنوان دوربین عکاسی اصلی انتخاب کنید، ممکن است بخواهید از یک دوربین اکشن هم برای استفاده تخصصی در شرایط لازم استفاده کنید. از این میان دوربینهای بدون آینه و DSLR برای استفادههای آماتور و حرفهای عکاسی استفاده میشوند. این ژست عکاسی یکی از ساده ترین و کلاسیک ترین ژست های پرتره کودکان است که در هر دو حالت عکاسی فضای باز و فضای بسته قابل انجام می باشد.

اما تعیین یک سیستم نامگذاری به روشی که برای خودتان مناسب­ است، می­تواند کارتان را خیلی منظم و البته پیدا کردن عکس مورد نظر را بسیار ساده کند. ساده ترین راه برای ذخیره عکسها با کیفیتی خوب، انتخاب گزینه JPEG در دوربین است. این اطلاعات در درونِ خود دوربین ذخیره می­شوند و در بخش توضیحاتِ تصاویر Properties در رایانه قابل مشاهده هستند. در این مطلب به گزیدهای از بهترین گوشی از نظر دوربین برای عکاسی پرداختیم؛ محصولاتی قدرتمند و جذاب که رضایت علاقهمندان به عکاسی و فیلمبرداری را به خود جلب خواهند کرد. البته این در صورتی است که این افراد در شرکت های خاصی کار می کنند ولی اگر خودشان کار مستقل انجام دهند می توانند حقوق متفاوتی داشته باشند. عکاسی از دنیایی سخن می گوید که زمان گویی متوقف می شود و ما با انداختن عکس آن لحظه را ماندگار می کنیم.افرادی که به طور تخصصی در این حوزه فعالیت دارند زیبایی های طبیعت و حیات وحش را جوری دیگر از افراد معمولی به قدرت خداوند نگاه می کننند. تعیین سیستم نامگذاری فایل برای تصاویر، موضوعی است که بیشتر افراد از آن چشم­پوشی می کنند.