سه تنظیمات اساسی دوربین چه هستند؟

۱۲. عکاسی از توریستها و مسافران شهرتان: اگر شهر شما توریستی است، این یک فرصت عالیست که در مکانهای گردشگری حضور پیدا کنید و از مسافران عکس بگیرید. عکس هوایی در اصطلاح کلی به هر عکسی گفته می شود که از هوا گرفته شود. سپس روی یک پا، کمی به سمت دوربین خم شود و وزنش را روی پای دیگر بیاندازد. پس حتما حضور در دنیای اینترنت را در اولویتهای خود قرار دهید. همچنین، مدل می تواند یک دستش را روی گردن قرار دهد تا حس مهربانی و صمیمیت را به مخاطب القا کند. در این ژست پرطرفدار، تغییرات زیادی قابل اعمال است و می تواند احساسات مختلفی (از حس قدرت گرفته تا حس آرامش) را به مخاطب منتقل کند. به عنوان مثال تصویری که در پایین مشاهده میکنید با دوربین عکاسی Nikon`s Coolpix P900 گرفته شده که دارای یک لنز 24-2000 میلیمتر است. هنگامی که زمان زیادی برای عکاسی ندارید این موضوع می تواند چالش برانگیز باشد. با ژست عکاسی پرتره که در ادامه برای خانم ها بیان می شود، می توانید از رضایت مشتریان تان مطمئن باشید.

در سبک عکاسیِ فاین آرت یا هُنری، مقصود تولید عکس های صرفاً زیبایی شناسانه است و از آنجا که زیبایی مفهومی مطلق نبوده و هر فرد تعریفی مختص به خود از آن دارد، عکاسی هنری بسیار شخصی و ذهنی است.آلبرت سندز، کارلتون واکینز و تیموتی سولیوان از جمله عکاسان برجسته هنری به حساب میآیند.تصاویر گرفته شده در این سبک خود نمایانگر یک اثر هنری هستند. ویرایش کردن عکس های پرتره در حال حرکت را فراموش نکنید، زیرا با نرم افزاری مانند فوتوشاپ می توانید تاری عکس را حذف کنید. ۱۷. فروش عکس چاپ شده یا دیجیتالی: در وب سایت یا شبکههای اجتماعی میتوانید تصاویر چاپ شده یا دیجیتالی خود را به فروش بگذارید. ۲. عکاسی پرتره از همکاران: اگر جایی شاغل هستید، میتوانید از همکارا خود هم عکس بگیرید. این کار علاوه بر افزایش خلاقیت شما، منجربه درامدزایی بیشتر از عکاسی هم میشود. ۷. عکاسی از محصول: عکاسی از محصول که بخشی از عکاسی صنعتی است، حوزه خوبی برای درامدزایی از عکاسی به حساب میآید. اما 2 نکته مهم وجود دارد که باید به خاطر بسپارید؛ 1. درامدزایی از عکاسی را هم مثل هر کار دیگری، باید آرام آرام شروع کنید و رفته رفته به درامد خود بیافزایید. به همین دلیل، استفاده از چک لیست ژست عکاسی پرتره که در آن ژست های جهانی برای زنان، مردان، کودکان، زوج ها و خانواده ها وجود دارد، امری ضروری است.

با این حال بسیاری از عکاسان هنوز هم برای وضوح و نمایش بهتر تاریکی و روشنایی از فیلمهای نگاتیو استفاده میکنند. ۳. عکاسی از کافهها، کافی شاپها، گالریها و رستورانها: به مکانهایی که خیلی به آنجا سر میزنید و مشتریشان هستید، برای عکاسی سر بزنید. مرحوم زرسازان و آقای خجسته من را به درسخواندن تشویق میکردند؛ بنابراین سیکل را گرفته و برای ادامه تحصیل به مشهد رفت و آمد میکردم. منظره یک ساحل کج که انگار آب دریا در حال ریختن از یک ور عکس میباشد برای بیننده جالب نیست. ۱۸. فروش عکس در وب سایتهای فروش تصاویر استوک: شما همچنین میتوانید در سایتهایی مثل Unsplash اقدام به فروش عکسهای خود کنید. را در پرتفولیو Portfolio خود بگذارید (حتی اگه هزینهای بابتشان دریافت نکردهاید) و سپس با نمونه کارهای خود به سراغ رستورانها و… عکاسان با تجربه در عکاسی صنعتی تمامی تلاش خود را به کار می برند تا جذابیت هایی را در حالت بصری افزایش بدهند.

عکاسی از حرکت، فرایند پیچیده ای است که نیاز به تلاش زیادی از طرف عکاس و مدل دارد. اما نتیجه نهایی، قطعا ارزش تلاش و زمانی که صرف عکاسی کرده اید را خواهد داشت. بدین صورت که عکاسی شامل بهترین حالت دیده شدن یک محصول است و هدف عکس جذب مشتری است. یک عکس بسیار خوب باید سه عنصری که بیشترین اهمیت را در عکاسی دارند یعنی نور، سوژه و ترکیب بندی خوبی داشته باشد. ۸. عکاسی معماری: ساختمانهای معروف معماری و حتی معماران و سازندهها برای معرفی و فروش ساختمانهای خود به این نوع عکاسی نیاز دارند. از مدل بخواهید که به پهلو بچرخد و سرش را کمی بالا بیاورد. در ادامه نکاتی در مورد تصویربرداری صنعتی و تبلیغاتی ارائه میدهیم که بی شک تجربه ای بی نظیر برای شما خواهد بود. این یکی از بهترین ژست های پرتره برای زنان است، چرا که برای هر نوع بدنی مناسب است.