قوی ترین موبایل ها از لحاظ دوربین برای عکاسی – پلازامگ

در آموزش عکاسی با موبایل همواره به دوری از افراط و تفریط تاکید میکنیم. جهان نيوز به نقل از فارس، بحبوحه عملیات کربلای ۵ در جنوب کانال پرورش ماهی منطقه شلمچه روز دهم اسفند ماه سال ۶۵، احسان رجبی با دوربینش به دنبال ثبت تصاویر بود. فیلترها ابزاری مفید و قدرتمند برای ایجاد جلوه بصری محسوب میشوند اما اعمال فیلتر گامی است که در مرحله ویرایش عکس در فوتوشاپ باید انجام شود؛ بنابراین تصاویر خود را همیشه بدون فیلتر بگیرید و اعمال آنان را به عهده ویراستاران بگذارید. شما به عنوان یک عکاس محیطی در بیشتر مواقع در حال حرکت هم عکاسی خواهید کرد و ممکن است برای عکاسی از برخی از مناطق به مجوزهای خاصی نیاز داشته باشید. در DSLR ها میتوانید تنظیمات بیشتری را انجام دهید و دست شما بازتر خواهد بود پیشنهاد میکنیم از تنظیمات ایزو ۱۰۰ ، فاصله کانونی دیافراگم کمتر از f/۴ باشد ، سرعت شاتر ۱۰۰/۱ باشد ، فرمت عکس را بر روی raw بگذارید. عکاسی از محصول، گرفتن عکس با استفاده از تکنیک های خاص برای نمایش دقیق و جذاب محصولات وب سایت شما است. میتوان به اجزاء عمودی در منظره توجه کرد و کادر را در اطراف آنها حرکت داد تا مطمئن شویم لبه عمودی کادر واقعا با خط عمودی موازی است.

سپس در سال 1391 در فیلم سینمایی “اخلاقتو خوب کن” ایفای نقش نمود وی همچنین در همان سال در سریال تلویزیونی “سه دونگ سه دونگ” بازی کرد و با بازی در این سریال در بین مردم شناخته شد و سپس با بازی در سریال “همه چیز آنجاست” شهرت یافت و پس از آن در سریال و فیلم های زیادی بازی نمود. بعد از بازی در این تله فیلم در کلاس های حمید سمندریان شرکت نمود و دوره بازیگری و کارگردانی را گذراند. رایج ترین نوع عکاسی صنعتی را می توان هدشات (عکاسی از سر و شانه) نامید. این سبک را میتوان نوع دیگری از عکاسیِ تبلیغاتی دانست که زیبایی شناسی هم در آن دخیل است و اساس و شالوده ی آن لباس، انواع پوشاک ، لوازم تزیینی و زیبایی های بصریِ انسان است. بچهها در واحد تبلیغات لشکر ۲۷ این فیلم را گرفتند و آقای آوینی آن را تدوین کرد؛ این فیلم شرح واقعه نبرد است. احسان رجبی شرایط جبهه در روز ۱۰ اسفند ماه سال ۱۳۶۵ در کانال پرورش ماهی را اینگونه شرح میدهد: «در این روز در شرق بصره کانال پرورش ماهی شرایط طوری بود که بچههای عکاس و فیلمبردار هم درگیر جنگ شدند چون باید آن منطقه حفظ میشد؛ ساعتها بچهها گروه عکس و فیلمبرداری از جمله شهیدان فلاحتپور، رودگری و سعید جانبزرگی در آنجا تلاش میکردند.

در آن شرایط برای اینکه روحیه بچهها حفظ شود، سعید جانبزرگی به من گفت: روی پیکر این بچهها گونی بکشیم. همه آدمها عشق را تجربه کردند و به نظر من عشق میتواند بارها در مراحل مختلف پیش بیاید. در آن شرایط شهید پوراحمد جانشین گردان انصار و امیر حاج امینی و دوستان همراهی که داشتند، پنج نفر آمدند و در همان فاصله که پشت خاکریزهای دشمن سینهکش خاکریز بودیم، خمپاره ۸۲ میلیمتری اصابت کرد و همه دوستان شهید شدند. به یاد دارم آنزمان به کمک بچهها، آقای خجسته یکی از اهالی و مرحوم حاج مهدی زرسازان معلم روستا، مدرسهای ساختیم. کارهای پیشگامانه او به تغییر دید بسیاری از عکس و عکاسی کمک کرد. گاهی ممکن است عکس خبری جنبش و حرکتی را به همراه داشته باشد. در نحوه استفاده از سه پایه Tripod، فاکتور مهم اول، خرید یک سه پایه مناسب است و فاکتور دوم یادگیری نحوه استفاده صحیح از این سه پایه است. می توانید روی هر یک از پیوندها کلیک کنید تا به آن بخش در مقاله بروید. وقتی به یک شهید رسید، ایستاد و با تعجب به چهره او نگاه کرد.

تنها چیزی که در آن لحظه به ذهنم خطور کرد، این بود که «من اینجا هستم، دوربین عکاسی دارم، یک عکس برای مادر این شهید بگیرم». بعد ادامه میدهد: «در منطقه نیرو خیلی کم بود؛ دسته شهید شاهحسینی هم در آنجا بودند. در درجه اول تحصیلات خیلی برایم مهم است به خاطر اینکه میدانم دنیای آدم تحصیل کرده با دنیای آدمهای دیگر فرقی میکند. مریم معصومی به ورزش علاقه زیادی دارد و از جمله ورزش های اصلی که کار می کند شنا و بدن سازی است. از دیگر نقاط قوت ردمی نوت 10 پرو میتوانیم به نمایشگر 120 هرتزی، باتری 5000 میلیآمپری و تراشه اسنپدراگون 732G اشاره کنیم. برای تبدیل شدن به عکاس حرفه ای چه کار کنیم؟ عکاس باید دید عکاسانه داشته باشد و بتواند آن را به موثرترین شیوه ممکن بیان کند. برای قدم گذاشتن در این مسیر و تبدیل شدن به یک عکاس نسبتا حرفهای باید اصول و نکاتی که در دورههای آموزش عکاسی مقدماتی بیان میشود را به خوبی فرا گرفت. اصول آموزش عکاسی میگوید میتوانیم نقاط جالبتری هم برای قراردادن سوژه اصلی عکس پیدا کنیم. بستگی به این دارد که چندبار بخواهیم آن را تجربه کنیم.